مطالب آموزشی

اسپیرومتری پرتابل

اسپیرومتری پرتابل

برای کسانی که به دنبال یک اسپیرومتر کامپیوتری کاملاً یکپارچه هستند، Easy on PC یک راه حل بالینی اثبات شده است. Easy on PC از فناوری TrueFlow™ قابل اعتماد ما استفاده می کند که دقت بی سابقه و نتایج قابل اعتماد را بدون نیاز به کالیبراسیون ارائه می دهد. نمودارهای بی‌درنگ و صفحه‌های انگیزشی متحرک تجربه کاربر را افزایش می‌دهند و بیماران کودک و بزرگسال را تشویق می‌کنند تا به آنها در دستیابی به نتایج مطلوب کمک کنند.

اسپیرومتری بدون کالیبراسیون و سریع

فناوری TrueFlow، قطعات با کیفیت بالا و بهینه سازی شده و ساخت دقیق سوئیسی نتایج سریع و دقیق را بدون کالیبراسیون ارائه می دهد.

 

بازخورد و تفسیر کیفیت

تست را با استفاده از پلت فرم بازخورد و تفسیر کیفیت تست فوری ساده کنید.

 

نمودارها و انگیزه های متحرک زمان واقعی

نمایشگرهای نرم‌افزاری تعاملی، صفحه‌های انگیزشی متحرک و نمودارهای بلادرنگ، بیماران کودک و بزرگسال را تشویق می‌کنند تا به آنها در دستیابی به حداکثر نتایج کمک کنند.

 

اتصال EMR و تنظیمات سفارشی

انعطاف پذیری تنظیمات به راه حل های سفارشی از جمله ادغام EMR / EHR اجازه می دهد تا نیازهای فردی شما را برآورده کند

این Easy on-PC از فناوری اولتراسوند استفاده می کند و برای اسپیرومتری بلادرنگ روی رایانه شخصی یا رایانه لپ تاپ طراحی شده است. این دستگاه به دلیل قابلیت اطمینان، پایداری، رابط کاربر پسند و استحکام آن به خوبی شناخته شده است. این کاملاً برای نظارت بر سلامت شغلی، مطب عمومی، تمرین تخصصی و سایر راه حل های مبتنی بر کلینیک مناسب است.

 

راستی‌آزمایی‌های کالیبراسیون باید حداقل روزانه با استفاده از یک سرنگ ۳ لیتری انجام شود که حداقل سه بار چرخه می‌شود تا محدوده‌ای از جریان‌ها بین ۰. ۵ تا ۱۲ L / s متفاوت باشد.

 

اسپیرومترهای از پیش کالیبره شده نمی توانند توسط اپراتور مجدد کالیبره شوند، اما همچنان باید تحت یک تأیید کالیبراسیون قرار گیرند.

 

 

 

اسپیرومتر رایانه شخصی Vyntus™ SPIRO

Vyntus SPIRO از وسواس ما به وجود آمد تا یک اسپیرومتر را بهینه کنیم که استفاده از آن آسان باشد و دارای انعطاف‌پذیری برای ارائه نتایج دقیق برای کاربران عمومی و آزمایشگاه‌های پیچیده باشد. Vyntus SPIRO می تواند به عنوان اسپیرومتر ثابت یا قابل حمل استفاده شود.

 

هزاران آزمایشگاه PFT هر روز به Pneumotach اثبات شده، دقیق و قابل اعتماد Vyaire وابسته هستند. محدوده دینامیکی عالی آن که به عنوان دستگاه اندازه گیری انتخابی توسط صدها نشریه تأیید شده است، به طور مؤثر جمعیت گسترده ای از کودکان کوچک تا ورزشکاران حرفه ای را آزمایش می کند. از پایگاه دانش ما دیدن کنید و بیاموزید که چگونه آخرین نرم افزار SentrySuite به شما کمک می کند تا طبق آخرین دستورالعمل های اسپیرومتری ATS / ERS 2019 به بهترین نتایج ممکن دست یابید.

 

 

 

 

MIR Spiro که برای حرفه ای ها طراحی شده است، رابط کاربری فراگیرتر، کارآمدتر، پاسخگوتر و کاربر پسندتر را در اختیار کاربران قرار می دهد. با پیشرفته ترین استانداردها (ATS / ERS 2019، HIPAA و GDPR) مطابقت دارد و ویژگی های جدید و بهبود یافته ای را ارائه می دهد. برای دسکتاپ و لپ تاپ و در حالت تبلت نیز موجود است.

 

برخی از بهترین ویژگی ها:

  • BD را برای هر دو تست FVC و SVC ارسال کنید
  • به اشتراک گذاری داده ها در فرمت های مختلف و انتقال داده ها از پایگاه های داده متعدد
  • برنامه با امضای دیجیتال و درایور USB (اصالت و یکپارچگی تایید شده)
  • سیستم جمع آوری بازخورد جدید، برای بهبود تجربه کاربری MIR Spiro.

 

 

 

microQuark اسپیرومتر مبتنی بر کامپیوتر است که توسط COSMED برای غربالگری عملکرد ریه طراحی شده است.

با نصب نرم افزار کاربردی و اتصال کابل USB به پورت USB کامپیوتر، می توان آن را با هر رایانه شخصی، اعم از دسکتاپ یا لپ تاپ، استفاده کرد.

انجام تست های اسپیرومتری با microQuark و OMNIA، نرم افزار نسل جدید توسعه یافته توسط COSMED، که در بسته استاندارد موجود است، بسیار آسان و شهودی است.

غربالگری سریع، ساده و مقرون به صرفه با اسپیرومتری اکنون برای همه کاربران در دسترس است

 

 

………………………………

 

 

مقاله دوم اسپیرومتری پرتابل

 

کاربرد اسپیرومتر قابل حمل چیست؟

اسپیرومترهای قابل حمل معمولاً در مطالعات اپیدمیولوژیک طولی برای اندازه‌گیری و ردیابی حجم بازدم اجباری در ثانیه اول (FEV1) و ظرفیت حیاتی اجباری (FVC) استفاده می‌شوند. در طول مطالعه، ممکن است لازم باشد اسپیرومترها با مدل دیگری جایگزین شوند.

 

پیشرفت های مدرن زندگی با آسم را قابل کنترل تر کرده است. یکی از این پیشرفت ها اسپیرومتر قابل حمل است. با استفاده از یک اسپیرومتر قابل حمل، حتی کودکان می توانند عملکرد ریه خود را در خانه کنترل کنند و به آنها قدرت می دهد تا سلامت خود را کنترل کنند.

 

اسپیرومتر دستی چیست؟

از آنجایی که اسپیرومتری آزمایش است، اسپیرومتر ابزاری برای انجام آزمایش است. اسپیرومتر دستی روشی برای آزمایش ریه های شما در خانه بدون دردسر ویزیت پزشک است. برخی از دستگاه های اسپیرومتری قابل حمل به تنهایی کار می کنند، در حالی که برخی دیگر با یک برنامه گوشی هوشمند جفت می شوند و اطلاعات اضافی را در اختیار شما قرار می دهند.

 

 

 

 

تست عملکرد ریوی چگونه انجام می شود؟

تست عملکرد ریوی یک ارزیابی کامل از سیستم تنفسی را انجام می دهد. به طور معمول، یک لوله به دستگاه قابل حملی که در دهان خود قرار می دهید متصل می شود. پس از دم عمیق، در حالی که دستگاه اندازه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهد، به سرعت و با قدرت بازدم را به داخل لوله می‌دهید. اگر در مطب پزشک هستید، احتمالاً باید چندین بار متوالی آزمایش را انجام دهید. این دردناک نیست، اما می تواند احساس سبکی در شما ایجاد کند.

 

 

 

اندازه گیری جریان چقدر دقیق است؟

مانند هر چیزی، دقت اندازه گیری از محصولی به محصول دیگر و شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. در بیشتر موارد، دستگاه های اسپیرومتری قابل حمل برای استفاده در خانه دقیق و ایمن هستند. آنها نه تنها به شما کمک می کنند علائم خود را ردیابی کنید، بلکه منبع ارزشمندی را برای پزشک شما فراهم می کنند.

 

 

مزایای دستگاه اسپیرومتری قابل حمل(Portable spirometry)

بنابراین، چرا روی یک دستگاه اسپیرومتری قابل حمل سرمایه گذاری کنید؟ چه چیزی اسپیرومتری در خانه را مفیدتر از انجام تست اسپیرومتری در مطب پزشک می کند؟ جنبه “قابل حمل” یک اسپیرومتر چندین مزیت از جمله این موارد را به همراه دارد

 

 

مزایای اسپیرومتری قابل حمل

به‌عنوان یک ارائه‌دهنده، یکی از نگرانی‌های اصلی شما این است که بیماران خود را ایمن نگه دارید – و اسپیرومتری قابل حمل می‌تواند به شما در انجام این کار به روش‌های مختلف کمک کند.

 

اول از همه، اسپیرومتری قابل حمل به بیماران شما این امکان را می دهد که به جای یک بیمارستان یا مرکز آزمایش بزرگ که در آن بیشتر با سایر بیماران مبتلا به بیماری های واگیر مختلف مانند COVID-19 و آنفولانزا در تماس باشند، برای ویزیت مطب و آزمایش به شما مراجعه کنند. . در نتیجه، آزمایش قابل حمل به طور قابل توجهی این احتمال را کاهش می دهد که بیمارانی که دارای سیستم تنفسی یا ایمنی ضعیف هستند، همانطور که ممکن است در یک بیمارستان یا مرکز آزمایش بزرگ با یک عفونت در تماس باشند.

 

ثانیا، توانایی انجام آزمایش اسپیرومتری در مطب یا کلینیک سیار شما تضمین می‌کند که به عنوان یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی، می‌توانید عملکرد تنفسی بیماران خود را در حین کووید حاد و پس از کووید در محل نظارت کنید. شما همچنین می توانید به سرعت بیمارانی را که به مدت طولانی مبتلا به کووید (COVID) شده اند شناسایی کنید و بلافاصله درمان را شروع کنید.

 

ثالثاً، اسپیرومتری قابل حمل شما را قادر می سازد تا آزمایش ریوی را بر روی بیماران مبتلا به علائم تنفسی مطابق با COPD یا سایر اختلالات تنفسی غیرCOVID انجام دهید که نیاز به تشخیص، درمان و نظارت مداوم دارند

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *