لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی

تعمیر ونتیلاتور و اکسیژن ساز

تعمیر ونتیلاتور و اکسیژن ساز

در حالی که برخی از تولیدکنندگان امتیازات محدودی برای کمک به بیمارستان‌ها در حفظ تجهیزات در طول بحران COVID-19 داده‌اند، بسیاری از تکنسین‌ها در سرویس‌دهی ونتیلاتورهایی که به شدت برای مراقبت از بیمار مورد نیاز هستند، با موانعی مواجه هستند.

 

سازندگان ونتیلاتورها و سایر تجهیزات پزشکی توانایی بیمارستان‌ها برای سرویس و تعمیر آن محصولات را تحت کنترل خود درآورده‌اند، که باعث شکایت‌ها و به اشتراک‌گذاری دستورالعمل‌های تعمیرات و رمزهای عبور نرم‌افزاری  شده است.

 

اکنون، در بحبوحه همه‌گیری COVID-19 ، نیاز به اطلاعات محصول برای  راه‌اندازی ونتیلاتورها در بالاترین حد خود قرار دارد.

 

ونتیلاتورهای مدرن معمولاً هر شش ماه یا هر ۲۰۰۰ ساعت استفاده می‌شوند و در صورت نگهداری صحیح می‌توانند تا ۱۰ سال کار کنند. اما در حال حاضر، تقریباً هر دستگاه تنفس مصنوعی در نقاط حساس به خدمات تقریباً ثابتی فراخوانی می‌شود، و برخی از آنها پس از هشت سال در قفسه انبار خارج می‌شوند. وقتی هر ونتیلاتوری در میان استفاده ضروری بیماران خراب می شود، دو هفته انتظار برای تعمیر می تواند به معنای مرگ بیماران باشد.

 

 

 

یک گروه تجاری برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، مخالف اجازه دادن به سرویس دهندگان شخص ثالث برای کار بر روی تجهیزات پیچیده بدون آموزش و نظارت مناسب است و معتقد است که حتی در طول بحران کنونی، هیچ مدرکی دال بر کمبود تکنسین های آموزش دیده توسط سازنده واجد شرایط وجود ندارد. .

 

نکته اصلی این است که شرکت‌های فناوری پزشکی یا نمایندگان منتخب آنها برای خدمات رسانی به محصولات خود و حفظ ایمنی بیمارانی که از آنها استفاده می‌کنند، مجهز هستند. “آنها به طور موثر به نیازهای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای پاسخگویی به همه گیری COVID-19  و سایر نیازهای مراقبت های بهداشتی مداوم پاسخ می دهند.”

 

بخشی از معادله اقتصادی است. بسیاری از تولیدکنندگان با کنترل سرویس و تعمیر تجهیزاتی که می فروشند به درآمد خود اضافه می کنند. آنها دسترسی به اطلاعات تجهیزات را تنها به تکنسین هایی محدود می کنند که دوره آموزشی سازنده را کامل می کنند. و با کامپیوتری شدن ماشین‌ها، شرکت‌ها از قفل‌های نرم‌افزاری برای جلوگیری از تعمیرات بدون اجازه استفاده می‌کنند.

 

بیل باسوک، رئیس و مدیر عامل کالج فناوری تجهیزات زیست پزشکی در سن آنتونیو گفت: “اگر نمی توانید به نرم افزار دسترسی داشته باشید، پس تنها چیزی که دارید یک دسته فلز در آنجا است.” اگر آنها تجهیزات را فروخته اند و متعلق به بیمارستان است، هر کسی که آن بیمارستان می خواهد روی آن تجهیزات کار کند باید اجازه داشته باشد روی آن کار کند.»

 

 

 

 

حق تعمیر

این امر باعث ایجاد جنبش “حق تعمیر” برای فناوری ونتیلاتور  پزشکی شده است که به دنبال از بین بردن انحصار تولید کنندگان در خدمات و تعمیر است. نبردهای مشابهی بر سر خودروها، تجهیزات کشاورزی و تلفن های همراه صورت گرفته است.

 

 

برخی از تولیدکنندگان در طول ماه گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای ونتیلاتورها و خدمات، هزینه‌هایی را در نظر گرفته‌اند. به عنوان مثال، مدترونیک طرح های شماتیک یک مدل تهویه هوای قدیمی را منتشر کرد تا سازندگان جدید بتوانند به یک طرح اثبات شده مراجعه کنند.

 

 

 

گزارش ویژه: برترین سرمایه گذاران بیوتکنولوژی

 

اما تکنسین‌ها گفتند که هنوز برای دسترسی به دفترچه راهنمای سرویس‌های دستگاه تنفس مصنوعی مدترونیک مشکل دارند.

 

پزشکان گفتند «آنها باید از مدل خدماتی به مدل اشتراک اطلاعات باید برسند. باید آموزش داده شود و باید به اطلاعات سرویس و رمز عبور دسترسی داشته باشیم.»

 

 

یک تکنسین بیمارستانی گقته  «در حال حاضر، مشتریان بیمارستان ما بیشتر نگران داشتن یا دریافت دستگاه تنفس مصنوعی هستند تا خدمات رسانی. انتشار کتابچه راهنمای خدمات به طور کلی کمکی به افزایش تعداد ونتیلاتورهای موجود نمی کند.”

 

به دنبال کمک

وقتی تولیدکنندگان تمایلی به اشتراک گذاری رویه های تعمیر و نگهداری ندارند، گاهی اوقات بیومدها برای کمک به انجمن های آنلاین مانند MedWrench یا iFixit مراجعه می­کنند. انجمن‌ها مملو از درخواست‌های مربوط به دفترچه راهنمای خدمات یا رمزهای عبور نرم‌افزاری برای ونتیلاتورها از طرف تکنسین‌های سراسر جهان است.

 

Frank’s Hospital Workshop، وب سایتی که توسط یک بیومد آلمانی ساکن تانزانیا اداره می شود، سایتی با کتابچه راهنمای تجهیزات پزشکی قدیمی ایجاد کرد که به بیمارستان های مناطق در حال توسعه راه پیدا می­کند. این بیمارستان‌ها چاره‌ای جز تلاش برای تعمیرات و تجهیزات قدیمی ندارند. با این حال، تولیدکنندگان دانلود برخی از دفترچه‌های راهنمای خدمات را در سایت ممنوع کرده‌اند، با این استدلال که تجهیزات دیگر قابل تعمیر نیستند.

 

 

ونتیلاتور اجاره ای در ایران

نکات حیاتی بسیاری وجود دارد که باید قبل از اجاره دستگاه تنفس مصنوعی در ایران در نظر بگیرید. اگر از جمله افرادی هستید که قصد اجاره دستگاه تنفس مصنوعی را دارید، مطمئن شوید که ویژگی های دقیق آن را بررسی کرده اید تا بتوانید محصول مناسب را برای نیازهای شخصی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید از یک ونتیلاتور برای بیهوشی در جراحی استفاده کنید، مطمئن شوید که محصول شما این ویژگی ها را دارد. ما همیشه در کنار شما هستیم و خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات پیچیده شما پاسخ دهیم، اما در پایان روز، این به شما بستگی دارد که بدانید واقعاً چه نیازهایی دارید. از آنجایی که ما با تمام بیمارستان‌های اصلی شهر در ارتباط هستیم، ونتیلاتورهای درجه بین‌المللی خود را نیز در اختیار بیمارستان‌ها قرار می‌دهیم – اگر در نهایت به کلینیک یا بیمارستانی در ایران مراجعه کنید، احتمال زیادی وجود دارد که دستگاه‌هایی را که در آنجا ببینید وجود دارد. توسط ما ارائه می شود. ما تهویه هوا را به صورت اجاره ای در ایران در روز، هفته یا ماه ارائه می دهیم. با پیشنهادات و خدمات یکپارچه اجاره، می‌توانید ونتیلاتور‌ها را در طول سال اجاره کنید. ما می توانیم اوج تقاضای بیمارستان ها برای اجاره های بلند مدت و کوتاه مدت را برآورده کنیم. ونتیلاتورهایی که ما در اختیار داریم به دلیل ساختار کاری بی عیب و نقص و کیفیت بی نظیرشان توسط مقامات مربوطه در هند تأیید و مجاز هستند. با تیم متخصصان ما که به دنبال شما هستند، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین خدمات ممکن را دریافت خواهید کرد و اگر تجهیزات پزشکی آنطور که باید کار نمی‌کنند، ما خوشحال می‌شویم آنها را برای شما تعویض کنیم – بدون اینکه یک پنی اضافی دریافت کنید

 

ونتیلاتور نوعی تجهیزات است که برای کمک به افراد در تنفس در زمانی که خودشان قادر به انجام این کار نیستند استفاده می شود. ونتیلاتور به لوله ای که در مجرای تنفسی بیمار قرار داده شده است وصل می شود تا بتواند تنفس را به ریه های بیمار برساند.

 

 

 

انواع ونتیلاتور خانگی

تهاجمی

غیر تهاجمی

تهویه تهاجمی / غیر تهاجمی از طریق یک لوله داخل تراشه وارد بینی یا دهان بیمار، یا از طریق تراکئوستومی، یک برش جراحی در گردن برای دسترسی به نای، انجام می‌شود.

 

 

ونتیلاتور Philips Trilogy100 – سبک، همه کاره و آسان برای استفاده، Trilogy100 یکی از بزرگترین ویژگی های زندگی یعنی سادگی را به پزشکان و بیماران ارائه می دهد. ونتیلاتور قابل حمل حجم و فشار Trilogy100 برای استفاده در خانه یا در مکان‌های مراقبت جایگزین ایده‌آل است.

 

 

 

شرح

تهویه ساده، فناوری پیشرفته. Trilogy تهویه تهاجمی و غیر تهاجمی خانه را با یک رابط کاربری ساده و فناوری اثبات شده BiPAP Respironic برای تطبیق پذیری بیشتر پیچیده تر می کند. طراحی سبک وزن و باتری های داخلی و قابل جدا شدن آن، قابلیت حمل را برای بیماران در حال حرکت آسان تر می کند.

 

Simplicity سبک، همه کاره و آسان برای استفاده، Trilogy100 یکی از بزرگترین ویژگی های زندگی – سادگی – را به پزشکان و بیماران ارائه می دهد. چه در خانه و چه در مراکز مراقبت جایگزین، ونتیلاتور قابل حمل حجم و فشار Trilogy100 با فناوری BiPAP برای استفاده بزرگسالان و کودکان ساخته شده است. دو گزینه مدار ارائه می دهد بلوک های انتقال دهنده بازدم فعال و غیرفعال قابل تعویض به پزشکان انعطاف پذیری برای انتخاب بهترین مدار و رابط موجود برای بیماران می دهد. PEEP داخلی آن، همراه با یک مدار تک اندام، یک برنامه بدون عارضه ایجاد می کند. قابلیت حمل Trilogy100 با در نظر گرفتن قابلیت حمل طراحی شده است.

– شامل باتری های داخلی ۳ ساعته و قابل جدا شدن ۳ ساعته

– وزن ۵ کیلوگرم (۱۱ پوند)

– قابلیت اتصال به باتری خارجی اسید سرب نرم افزار مدیریت تهویه مستقیم View Trilogy100 داده های تهویه و مدیریت نسخه را از طریق استفاده از کارت حافظه SD فراهم می کند.

 

مشخصات محیطی

دما: ۵ تا ۴۰ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی: ۱۵٪ – ۹۵٪

فشار اتمسفر: ۱۱۰ کیلو پاسکال تا ۶۰ کیلو پاسکال

 

مشخصات فیزیکی

 

وزن: ۱۱ پوند، ۵ کیلوگرم

اندازه: ۶.۶ اینچ × ۱۱.۲ اینچ × ۹.۳ اینچ (۱۶.۶۸ سانتی‌متر طول x 28.45 سانتی‌متر ارتفاع x 23.52 سانتی‌متر ارتفاع)

 

کنترل ها

انواع مدار: فعال با PAP، غیرفعال

انواع تهویه: کنترل صدا، کنترل فشار، دو سطح

حالت های صدا: AC، SIMV (w / PS)، CV

حالت های فشار: CPAP، S، S / T، T، PC-SIMV (w / PS)

IPAP: 4 تا ۵۰ سانتی متر H20

EPAP: 0 – 25 سانتی متر H20 برای مدارهای فعال. ۴ – ۲۵ سانتی متر H20 برای مدارهای غیرفعال

CPAP: 4 – ۲۰ سانتی متر H20 برای مدارهای غیرفعال

PEEP: 0 – 25 سانتی متر H20 برای مدارهای فعال. ۴ – ۲۵ سانتی متر H20 برای مدارهای غیرفعال

دیفرانسیل پشتیبانی فشار: ۰ – ۳۰ سانتی متر H20

 

 

پارامترهای بیمار اندازه گیری شده

 

حجم جزر و مد: ۵۰ – ۲۰۰۰ میلی لیتر

رطوبت نسبی: ۱۵٪ – ۹۵٪

زمان دم: ۰.۳ – ۵.۰ ثانیه

زمان افزایش: ۱ تا ۶

فشار شروع رمپ: ۰ – ۲۵ سانتی متر H20 برای مدارهای فعال. ۴ – ۲۵ سانتی متر H20 برای مدارهای غیرفعال. ۴ – ۱۹ سانتی متر H20 در حالت CPAP

طول رمپ: خاموش، ۵ تا ۴۵ دقیقه

فلکس: خاموش، ۱ تا ۳

حساسیت ماشه جریان: ۱ تا ۹ لیتر در دقیقه

چرخه جریان: ۱۰٪ – ۹۰٪

میزان آپنه: ۴-۶۰ BPM

حجم جزر و مد: ۰ – ۲۰۰۰ میلی لیتر

تهویه دقیقه: ۰ – ۹۹ لیتر در دقیقه

تعداد تنفس: ۰-۸۰ BPM

میزان نشت: ۰ – ۲۰۰ لیتر در دقیقه

تعداد تنفس: ۰-۸۰ BPM

حداکثر جریان دمی: ۰ تا ۲۰۰ لیتر در دقیقه

حداکثر فشار دمی: ۰ تا ۹۹ سانتی متر H20

فشار متوسط ​​راه هوایی: ۰ تا ۹۹ سانتی متر H20

درصد تنفس بیمار: ۰ تا ۱۰۰ درصد

نسبت I:E: 9.9:1 تا ۱:۹.۹

 

 

آلارم ها

قطع مدار: خاموش، ۱۰ تا ۶۰ ثانیه

انواع تهویه: کنترل صدا، کنترل فشار، دو سطح

حجم جزر و مد بالا: خاموش، ۵۰ تا ۲۰۰۰ میلی لیتر

حجم جزر و مد کم: خاموش، ۵۰ تا ۲۰۰۰ میلی لیتر)

تهویه با دقیقه بالا: خاموش، ۰.۱ – ۹۹ لیتر در دقیقه

تهویه کم دقیقه: خاموش، ۰.۱ – ۹۹ لیتر در دقیقه

تعداد تنفس بالا: خاموش، ۴ تا ۸۰ BPM

تعداد تنفس کم: خاموش، ۴ تا ۸۰ BPM

 

اجاره ونتیلاتور

شرکت ما  تنها شرکت اجاره ونتیلاتور است که خط کاملی از ونتیلاتورها را ارائه می دهد که در هر محیط مراقبتی مناسب هستند. مشتریان در سایت ما  در صورت نیاز به نوع ونتیلاتور مورد نیاز خود دسترسی دارند. کارل رید، مدیر ارشد عملیات توضیح می‌دهد که دیگر لازم نیست مشتریان قفسه‌های خود را با ونتیلاتورهای گران‌قیمتی که ممکن است بازگشت سرمایه قابل قبول یا نتایج بالینی مطلوبی را ارائه ندهند، قرار دهند.

 

 

برخی از مزایای عمده اجاره ونتیلاتور در مقابل خرید آن عبارتند از:

دسترسی بیشتر به تجهیزات پزشکی ضروری

گزینه های مقرون به صرفه برای مشتریانی که به دنبال آخرین فناوری با کسری از هزینه هستند

نرخ اجاره شامل PM و فرسودگی معمولی است.

بهینه سازی دارایی – دیگر از موجودی اضافی یا دارایی های کم استفاده خبری نیست

 

 

انعطاف پذیری مالی

در سایت ما  روند  اجاره  ونتیلاتورها را بدون مشکل می کند. به سادگی آنها را  در اینجا ایمیل کنید

 

در سایت ما  شروع به اجاره ونتیلاتورها به HMEهایی کرد که یا منابع مالی لازم برای خرید آنها را نداشتند یا ترجیح دادند از دلارهای سرمایه خود در جای دیگری استفاده کنند. بسیاری از HME فاقد تخصص ضروری زیست پزشکی لازم برای تهیه ونتیلاتورهای مناسب هستند. خدمات متناسب با قمیمت مناسب برای اجاره و ارائه آخرین فناوری مقرون به صرفه ترین روش ممکن.

 

در سایت ما  ونتیلاتورهای غیرتهاجمی، تهاجمی و چند منظوره را ارائه می دهد،  گسترش یافته است تا شامل غلیظ‌کننده‌های اکسیژن قابل حمل، درمان جلیقه‌های کوبه‌ای، و درمان زخم با فشار منفی، راه‌حل‌ها را به حوزه‌های مختلف مانند سازمان‌های مراقبت‌های مدیریت‌شده، آسایشگاه، دولت و موارد دیگر هدایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *